• Türkçe

Monofaze Servo RegülatörlerMonofaze mikro-işlemci kontrollü voltaj regülatörlerimiz 3,5 kVA ile 25 kVA güç değerleri arasında üretilmektedir. Standart tip ve tam korumalı tip olmak üzere iki farklı biçimde üretilen regülatörlerimiz ile her türlü enerji sistemi ve makine çalıştırılabilir.
Voltaj regülatörlerimizin imalatı TS EN 60076 - TS 1055 standartlarına bağlı kalınarak yapılmaktadır. Monofaze regülatörlerimiz başta Mısır, Libya, Azerbaycan, Afganistan, Gürcistan, Irak, Cezayir ve Nijerya olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Regülatörlerimizin elektronik devreleri üzerinde ‘voltaj çıkış hassasiyet ayarı’ ve ‘varyak kafa salınım engelleme ayarı’ bulunmaktadır. Voltaj çıkış hassasiyet ayarı regülatörlerin regülasyon hızının artmasını ve böylece voltaj değişikliklerine gösterdikleri tepki süresinin azalmasını sağlamaktadır. Bunun sonucu olarak regülatörlerimiz şebekede oluşan çok küçük voltaj değişikliklerine bile kısa sürede cevap vererek çok hızlı regülasyon yapabilmektedir.
Varyak kafa salınım engelleme ayarı ise varyakların düzensiz ve gereksiz salınım yapmasını engelleyerek regülatörlerin mekanik ömrünü arttırmaktadır. ( Bu ayarları firmamızdan teknik destek almadan değiştirmeyiniz. )

Bilgisayar, tıbbi cihaz ve CNC – PLC kontrollü hassas dijital makineleriniz için bütün koruma özelliklerine sahip olan mikro-işlemci kontrollü korumalı tip voltaj regülatörlerimizi tercih etmenizi tavsiye ederiz.


AYAR SAHASI
Standart Giriş Voltaj Aralığı :
Giriş : 160 – 250 Çıkış : 220 VAC

Özel Giriş Voltaj Aralığı ( Ayar Sahası ) :
Giriş : 120 – 230 Çıkış : 220 VAC


MONOFAZE SERVO REGÜLATÖRLER TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

MONOFAZE SERVO REGÜLATÖRLER ÜRÜN BOYUTLARI İÇİN TIKLAYINIZ.